Prison of Hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Prison of Hell

Your favorite place... To die
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O vizita la doctor....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Amy

Amy


Mesaje : 24
Victime : 81
Data de inscriere : 15/06/2010

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:38 pm

Am pasit in cabinet cu privirea mea de plictiseala continua,gardianul pleca.M-am apropiat de doctor si l-am apasat pe gat,pentru a-l adormi.
Sus In jos
Shòu
Admin
Shòu


Mesaje : 314
Victime : 1233
Data de inscriere : 01/04/2010
Localizare : Undeva departe... Si de-acolo, poate poate, si mai departe

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:43 pm

Am prins corpul inert al doctorului, taindu-i traheea cu un cutit.
Sus In jos
https://prisonofhell.forumgratuit.ro
Amy

Amy


Mesaje : 24
Victime : 81
Data de inscriere : 15/06/2010

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:46 pm

-Bine,asta e scarbos,am spus eu inghitind in sec si apasandu-mi pe gat.Ok,deci,ce urmeaza?
Sus In jos
Shòu
Admin
Shòu


Mesaje : 314
Victime : 1233
Data de inscriere : 01/04/2010
Localizare : Undeva departe... Si de-acolo, poate poate, si mai departe

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:50 pm

-Vorbeste mai incet. am zis, aruncand corpul fara viata pe geam, intr-un maldar de gunoaie. Acum... Mai omoram. am zis, cu un zambet sadic
Sus In jos
https://prisonofhell.forumgratuit.ro
Amy

Amy


Mesaje : 24
Victime : 81
Data de inscriere : 15/06/2010

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:56 pm

-Pff,la ce ajuta?Eu o adormisem doar ca sa ii iau telefonul!
Sus In jos
Shòu
Admin
Shòu


Mesaje : 314
Victime : 1233
Data de inscriere : 01/04/2010
Localizare : Undeva departe... Si de-acolo, poate poate, si mai departe

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:58 pm

-Numai fi asa de copila. am zis, tragand-o langa usa, lipiti de perete. Cand usa se deschise, i-am pus briceagul gardianului la gat, trantind usa. I-am prins mana, care, in cele din urma, se rupse
Sus In jos
https://prisonofhell.forumgratuit.ro
Amy

Amy


Mesaje : 24
Victime : 81
Data de inscriere : 15/06/2010

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 6:04 pm

-Nu mai fii asa sadic,am sasait eu in timp ce ii puneam mana la gura gardianului.Lasa-ma putin,in curand vor veni si ceilalti!
Sus In jos
Shòu
Admin
Shòu


Mesaje : 314
Victime : 1233
Data de inscriere : 01/04/2010
Localizare : Undeva departe... Si de-acolo, poate poate, si mai departe

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 6:06 pm

I-am infipt cutitul in gat gardianului, tragand-o pe bruneta dupa mine.
Sus In jos
https://prisonofhell.forumgratuit.ro
Amy

Amy


Mesaje : 24
Victime : 81
Data de inscriere : 15/06/2010

O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 6:09 pm

-Idiotule!Puteam sa scapam definitiv!am luat o seringa de pe un raft si o fiola goala scapand din stransoarea baiatului.Lasa-ma!
Sus In jos
Continut sponsorizat





O vizita la doctor.... Empty
MesajSubiect: Re: O vizita la doctor....   O vizita la doctor.... I_icon_minitime

Sus In jos
 
O vizita la doctor....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prison of Hell :: Inchisoare :: Cabinetul medical-
Mergi direct la: